HANDMADE

„jaleń”

Obraz namalowany techniką szablonów, pochodzi z serii LAS NA JAKIŚ CZAS. To seria obrazów skupiająca się na klimatach leśnych w stonowanych i monochromatycznych barwach. Obrazy bazują na tych samych szablonach, lecz każdy jest inny za sprawą kluczowego elementu w obrazie odróżniającego go od całej reszty. W tym przypadku jest to jeleń, również namalowany ręcznie w technice szablonów. Las składa się z czterech warstw szablonów/kolorów, których można użyć w przeróżnych barwach i odcieniach. Obraz sygnowany i podpisany przez autora na odwrocie.

wymiary  – 120x100cm

podkład – płyta kompozytowa

rama drewniana wykonana ręcznie, pomalowana i zabezpieczona olejem do drewna

technika – szablony, farby w sprayu

 

2 30000 PLN


„Natural HIGH”

„Natural High” to połączenie obrazu z neonem. Za dnia upiększa wnętrze swym niepowtarzalnym stylem, a w nocy rozświetla całe pomieszczenie piękną żółtą barwą neonu ledowego, nadając specyficznego, stylowego klimatu. Obraz namalowany techniką szablonów, pochodzi z serii LAS NA JAKIŚ CZAS. To seria obrazów skupiająca się na klimatach leśnych w stonowanych i monochromatycznych barwach. Obrazy bazują na tych samych szablonach, lecz każdy jest inny za sprawą kluczowego elementu w obrazie odróżniającego go od całej reszty. W tym przypadku jest to właśnie neon barwy żółtej, połączony z napisem 3d grubości 3mm. Obraz zaopatrzony jest w gniazdo w ramie, do którego podłączamy zasilacz gniazdkowy 24V, który jest w zestawie. Gotowy do ekspozycji. Las składa się z czterech warstw szablonów/kolorów, których można użyć w przeróżnych barwach i odcieniach. Obraz sygnowany i podpisany przez autora na odwrocie.

wymiary  – 120x100cm

podkład – płyta kompozytowa

rama drewniana z gniazdem wykonana ręcznie, pomalowana i zabezpieczona olejem do drewna

technika – szablony, farby w sprayu, neon flex, handmade

 

4 20000 PLN


„nie spać – zwiedzać”

Obraz namalowany techniką szablonów, pochodzi z serii LAS NA JAKIŚ CZAS. To seria obrazów skupiająca się na klimatach leśnych w stonowanych i monochromatycznych barwach. Obrazy bazują na tych samych szablonach, lecz każdy jest inny za sprawą kluczowego elementu w obrazie odróżniającego go od całej reszty. W tym przypadku jest to miś, również namalowany ręcznie w technice szablonów. Las składa się z czterech warstw szablonów/kolorów, których można użyć w przeróżnych barwach i odcieniach.

wymiary  – 120x100cm

podkład – płyta kompozytowa

rama drewniana wykonana ręcznie, pomalowana i zabezpieczona olejem do drewna

technika – szablony, farby w sprayu

 

2 80000 PLN


BAR szyld / dekoracja

Dekoracja / szyld wewnętrzny z napisem BAR. Litery wykonane w stylu old school’owych liter neonowych. Litery „otwarte” (bez lica/frontu), boki z blachy aluminiowej lakierowanych na kolor szary, wnętrze liter na żółty pod kolor światła, którym świeci neon LEDowy umieszczony w środku liter. Grubość liter 3 cm. Zamówiony szyld przesyłamy gotowy do ekspozycji, podłączany do gniazdka 230V (napięcie neonu  12V). Długość i kolor kabla do uzgodnienia (w standardzie 5m, kolor biały). Możliwość dołączenia pilota wraz ze ściemniaczem, którym można zmieniać natężenie/moc światła.

Forma i układ – na życzenie kupującego (poziom/pion, litery za siatką lub na siatce. W przypadku liter umieszczanych za siatką dodajemy „plecki” z plexi bezbarwnej.

Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty oraz uzgodnienia i dopasowania układu szyldu.

Jeśli masz swój własny pomysł na neon – skontaktuj się z nami, a z chęcią podpowiemy, zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie twój wymarzony neon ledowy.

Istnieje możliwość wykonania szyldu w takim stylu również na zewnątrz.

Dekoszyld BAR:

wymiary  – 120x35cm

podkład – siatka karbowana oczko 2 x 2 cm

obudowa – ramka aluminiowa gięta w C 6 x 1,5 cm

technika – handmade

 

3 50000 PLN


Cześć neonLED

Dekoracja neonowa „cześć”. Wykonana z najlepszej jakości materiałów typu neon flex. Przeznaczona do wnętrz, doskonale sprawdza się jako lampka nocna, nadając specyficznego klimatu w pomieszczeniu swoim światłem. Zamówiony neon przesyłamy gotowy do ekspozycji, podłączany do gniazdka 230V (napięcie neonu 24V). Długość i kolor kabla do uzgodnienia (w standardzie 5m, kolor biały). Możliwość dołączenia pilota wraz ze ściemniaczem, którym można zmieniać natężenie/moc światła.

Neon „cześć” pochodzi z ekspozycji targowej.

Wysyłka po zaksięgowaniu płatności.

Koszt wysyłki w cenie.

Jeśli masz swój własny pomysł na neon – skontaktuj się z nami, a z chęcią podpowiemy, zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie twój wymarzony neon ledowy.

cześć neonLED:

wymiary  – 63 x 30 cm

podkład – plexi bezbarwna 5mm

technika – neon flex

 

90000 PLN


No rain.. no flowers

Obraz namalowany techniką szablonów, pochodzi z serii LAS NA JAKIŚ CZAS. To seria obrazów skupiająca się na klimatach leśnych w stonowanych barwach. Obrazy bazują na tych samych szablonach, lecz każdy jest inny za sprawą kluczowego elementu w obrazie odróżniającego go od całej reszty. W tym przypadku jest to napis „No rain.. no flowers”, również namalowany ręcznie w technice szablonów. Tło składa się z czterech warstw szablonów/kolorów, których można użyć w przeróżnych barwach i odcieniach i jest częścią szablonów z paprociami o maksymalnych wymiarach 1 x 2m. Więcej obrazów z motywem paproci w różnych formatach, dostępnych jest lub będzie w najbliższej w naszym sklepie.

Wysyłka po zaksięgowaniu płatności. Koszt wysyłki w cenie.

wymiary  – 120x30cm

podkład – płyta kompozytowa

rama drewniana wykonana ręcznie, pomalowana i zabezpieczona olejem do drewna

technika – szablony, farby w sprayu

 

60000 PLN